Milli Okçu Gülbin Su Samandağ Kaymakamını Ziyaret Etti

Çek Cumhuriyeti’nde Avrupa ikinciliği Güney Kore’de Dünya üçüncülüğü dereceleri bulunan Bedensel Engelli Milli Okçu Gülbin Su, Samandağ İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’na nezaket ziyaretinde bulu

 Çek Cumhuriyeti’nde Avrupa ikinciliği, Güney Kore’de Dünya üçüncülüğü dereceleri bulunan Bedensel Engelli Milli Okçu Gülbin Su, Samandağ İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Samandağlı olan Su, çalışmalarını öğretmen olarak yaptığı Antakya’da sürdürdüğünü, memleketi olan Samandağ’da yeni okçuların yetişmesi için çalışma yapmak istediğini, yeterli ortam sağlanması halinde şampiyonalara kendisinin de Samandağ’da hazırlanabileceğini ifade etti.

Ziyaret anısına İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu’na ok hediye eden Gülbin Su, gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

Ziyarette memnuniyetlerini dile getiren İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu, diğer spor dallarında olduğu gibi okçuluk sporlarında da ilçe adına yarışabilecek yeni sporcuların ortaya çıkarılması, yetiştirilmesi ve Milli Okçu Gülbin Su için gerekli çalışma şartlarının oluşabilmesi amacıyla elinde gelen çabayı göstereceklerini, maddi ve manevi olarak destekleyeceklerini ifade etti.
HATAY (İHA)

Bir cevap yazın