Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

farmasiuyelikformu1Türkiye’nin en köklü kozmetik ürün üreticisi ve satıcısı olan Farmasi 2000’den fazla ürettiği kozmetik ürün ile ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Özellikle yurtdışına yapılan satışlarda vergi rekortmeni konumuna yükselmeyi başaran Farmasi, yurtiçinde de Türkiye’nin her bölgesinde onlarca mağazası ile kozmetik ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Farmasi kozmetik sattığı ürünlerin yanı sıra temsilcilikler ile de ürün satışı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bunun için Farmasi üyelik sistemine kaydınızı yaptırmanız yeterli olacaktır. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra sizde ürün kataloglarını alabilecek ve ürün satışlarına başlayabileceksiniz.

Farmasi Ürünleri Nelerdir?

Farmasi markası günümüzde Avrupa’nın en büyük entegre tesislerine sahip konumdadır. Bu tesislerde Avrupa standartlarına uygun ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı kozmetik ürünlerin üretimi gerçekleştiriliyor. Bu ürünler genel olarak kişisel bakım ürünleri, parfüm ve makyaj ürünleri gibi genel başlıklar altında toplanmaktadır. Farmasi tarafından üretilen ürünlerin toplam sayısı ise şuanda 2000’in üzerinde ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Farmasi ürünleri kataloğuna sahip olduğunuzda yeni çıkan ürünler için sizlere ek kataloglar gönderilmekte ve müşteri temsilcileri tarafından yeni ürünler hakkında bilgilendirilmektesiniz. Ayrıca Farmasi üyesi olan her birey satın aldığı ürünlerde toplam %33 indirim kazanabilmektedir.

Sizde Farmasi ailesine katılmak ve Farmasi satış temsilcisi olmak için öncelikle Farmasi kayıt işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Daha sonrasında ürün kataloglarını alarak müşterilerinize Farmasi ürünlerini satabilir ve kısa sürede yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Farmasi üyelik tel,whatsapp: 0 545 975 24 79

http://www.farmasiturkey.com