Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?
İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilana çıktı. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanan ilanlar ile İSPER 3 farklı ilan ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 49 personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden alınacak olup aşağıdaki kontenjanlara başvuru yapabilirsiniz.

Yayımlanan İlanlar Ve Kontenjan Dağılımı:
İstanbul Büyükşehir Belediyesi persoel alımı için ilan yayımladı. İstanbul Personel Yönetim aşağıdaki ilanlar ile ve kontenjanlarda personel alacak.

1. İlan

1 Daimi Boya Ustası,
2. İlan

40 Daimi Genel Başvuru ( Engelli )
3. İlan

5 genel Başvuru,
1 İşyeri Hekimi,
1 Büro Personeli,
1 Uzman,
Kimler Başvuru Yapabilecek?
İSPER Personel alımı başvuruları için genel olarak ” Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, İl Özel İdareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin persomel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine ilişkin usul ve esaslar hükmündeki nitelikleri sağlıyor olmak, Engelli kadrosu için durumunu gösterir sağlık raporuna sahip olmak, En az İlköğretim mezunu olmak ” gibi şartlar aranacak.

Başvurular İnternet’ten Yapılacak!
İSPER Personel alımları Büyükşehir Belediyesi üzerinden gerçekleştirilecek. Online olarak yapılacak başvurular için adayların aşağıdaki bağlantı üzerinden ilanlara başvuru yapmaları gereklidir. İlanların detayları ve başvuru tarihleri şöyledir: