Güncel ilan sitesi – merakliilan.com

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

adaGünümüzde teknolojinin getirdiği kolaylıklardan biride internet aracılığı ile internette satış yapmadır. Bu durum ile işlerimiz oldukça kolaylaşır.

Emlak ilanları mutlaka mal sahibi tarafından veya mal sahibi onayı ile yapılmalıdır. Nasıl bir mal veya hizmetin satışını yapmak için ürün sergileniyorsa, emlak sektöründe de satışa açık olan ev veya dükkânların reklamı yapılır.

Yayınlanmak istenen ilanlarda kullanılan fotoğraflar ve videolar satılan veya kiralanan gayrimenkule ait olmalıdır. Eklenen fotoğraflarda firma logosu yer almamalıdır. Satılan veya kiralanan ilanlar yayından kaldırılmalıdır.

Evin kaç odadan oluştuğu, mutfak sayısı, banyo sayısı, binanın yaşı, ısınma tipi, bulunduğu kat gibi bilgiler yer almalıdır.

Araç ilanları için önemli olan görselliktir. Çünkü aracın iç ve dış görünümü alıcıya açık bir şekilde gösterilmelidir. Yapılan ilan düzgün olduğunda satılması kaçınılmazdır. “Çok ucuza araba “ yerine bilgi veren başlıklar koyabilirsiniz. Konulan ilanlar her zaman günceldir.

Arabanızla ilgili her türlü özellik bu alanda olmalıdır. Marka, model, vites tipi, rengi, fiyatı ve birçok özellik belirtilmelidir.

Günümüzde işsizliğin artmasıyla birlikte bazı sitelerde iş ilanları yapılmaktadır. Bu uygulamayla işsizlere iş, işverenlere de işçi bulmuş oluyoruz. İş ilanları için en önemli unsur cv’dir. Cv kişinin kişisel bilgileri, eğitim bilgileri, iş bilgileri, referans bilgileri gibi bilgilerinin yer aldığı özgeçmişidir.

İş ilanlarında kesinlikle yanlış veya eksik bilgiler yer almamalıdır. Çünkü işe uygun görüldüğü takdirde iletişime geçileceğinden yanlış bilgiler hiç hoş olmaz.

İş ilanlarında başvuruya bir hafta en geç 10 gün içerisinde geri dönüş yapılmalıdır. Yapılmadığı takdirde size uygun departmanda personel ihtiyacı yoktur yada o işe uygun görülmemişinizdir.

İlk izlenim için önyazı da çok önemlidir. Önyazılarınızın etkili olabilmesi için, niçin bu işe başvurduğunuzu anlaşılır bir şekilde belirtmelisiniz.

Bizi Destekleyenler: evden eve nakliyat